O nas

IQLab to szybko rozwijająca się globalna marka, oparta na wieloletniej tradycji i doświadczeniu.

Posiadamy swoje oddziały w Los Angeles, Londynie i Warszawie. Każdego dnia obsługujemy setki Klientów z całego świata. Osiągnęliśmy wysoką pozycję na bardzo wymagających rynkach, gdzie szansę na sukces mają tylko w pełni profesjonalne firmy.

Wizytówką naszej firmy jest profesjonalizm w połączeniu z pasją, dzięki której tworzymy produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi specjalistów z zakresu medycyny i farmacji, którzy wspólnie podejmują wysiłki tworzenia skutecznych suplementów diety, dietetycznych produktów prozdrowotnych, jak również preparatów roślinnych. Wszystko z troską o Państwa i Państwa zdrowie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania i potrzeby naszych Klientów.

Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych. Szczególnie zwracamy się do osób, dla których ich stan zdrowia, samopoczucie, sprawność fizyczna, a także atrakcyjny wygląd nie są tylko pustymi sloganami i odgrywają znaczącą rolę w życiu. Kierujemy się do ludzi, którzy czują rzeczywistą potrzebę zmian stanu swojego organizmu na lepsze i szukają rozwiązania, które nie tylko dostarczy im niezbędnych elementów odżywczych, witamin i minerałów, ale również znaczącą poprawi sylwetkę i zwiększy atrakcyjność.

Każdorazowo, pracę nad konkretnym produktem zaczynamy od gruntownych badań, stosując najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu mogą Państwo skorzystać z naprawdę skutecznych, bezpiecznych produktów najwyższej jakości.

W naszej firmie ściśle przestrzegamy wymaganych prawem norm sanitarno-epidemiologicznych i nieustannie zwiększamy wewnętrzne standardy bezpieczeństwa.

Produkcja odbywa sie zgodnie z normami i zasadami GHP/GMP. Oznacza to bezwzględne przestrzeganie podstawowych kryteriów w zakresie wymogów sanitarno-higienicznych, zapewnienie właściwego bezpieczeństwa i wysokiej jakości zdrowotnej oferowanych preparatów.

Produkty sygnowane przez IQLab, to pewność najwyższej jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. Przede wszystkim dlatego, że każdy nasz wyrób zawiera niepodrabialny, indywidualny hologram zabezpieczający, wraz z numerem seryjnym, który gwarantuje jego oryginalność.

Nasze Wartości

Tworząc nasze suplementy, opieramy się na następujących wartościach, które stanowią jedną z najważniejszych podstaw, na których bazujemy:
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania i potrzeby w 100%

Rekomendujemy
zdrowe życie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania i potrzeby w 100%.

Bezpieczne produkty

Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów prozdrowotnych, aktywnie przyczyniających się do poprawy zdrowia, samopoczucia oraz sylwetki naszych Klientów

  • image Bezpieczne produkty
  • image Rekomendujemy zdrowe życie

Nasze produkty

image
IQman
Suplement diety
image
IQgreen
Suplement diety
image
IQ acai
Suplement diety
image
IQface
Suplement diety
image
ForeverSlim
Suplement diety

Żyjemy w nieustannym biegu, stresie, hałasie. Brakuje nam chwili odpoczynku, relaksu, czy możliwości zregenerowania sił. To wszystko sprzyja rozwojowi różnego rodzaju schorzeń, dolegliwości i chorób cywilizacyjnych.

Jednakże z każdym rokiem rośnie świadomość społeczna związana z dbaniem o zdrowie, poprawą kondycji fizycznej, ogólnego samopoczucia, wypracowania smukłej sylwetki. Coraz częściej zaczynamy myśleć, że warto zadbać o swój organizm i tu pojawia się pytanie, jak to zrobić?

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom i potrzebom, a przede wszystkim z myślą o tym, aby zatroszczyć się o zdrowie i stan organizmu, stworzyliśmy linię suplementów diety, produktów dietetycznych oraz roślinnych. To całościowy system profilaktyki prozdrowotnej.

Dlaczego wybrać nas?


Nasze produkty to wysoka skuteczność, pełne bezpieczeństwo oraz najwyższa jakość. Klienci decydują się nasze rozwiązania ponieważ: